Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat




Latest topics
» Rassid
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Kolm Mai 17, 2017 2:00 pm

» Reeglid
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Reede Veeb 27, 2015 7:13 pm

» Chat~
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Lizzie Emilie Night Püh Nov 17, 2013 12:55 pm

» Eliise Greth.Pooleli
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Nelj Apr 11, 2013 5:02 pm

» Ankeedid
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Eliise Greth Reede Apr 05, 2013 5:14 pm

» Hannah Hailey Night
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Laup Märts 30, 2013 6:33 pm

» REEGLID
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 6:10 pm

» Kuhu ma küll sattunud olen?
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:31 pm

» Öine linn
Niisama metsas - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Nelj Juun 04, 2020 1:13 am

 

 Niisama metsas

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 11:17 am

Loviise embas Lizzie-t, sest muidu ta oleks tõesti nutma hakanud. Neil olid olnud väga toredad vanemad, kes ei tülitsenud omavahel ja - mis peamine - hoolisid oma lastest ja armastasid neid kogu südamest. Nad kaitsesid neid ja olid valmis end nende nimel ohvriks tooma. Loviise ei oleks suutnud sõnadesse panna, kui väga ta oma vanemaid igatses ja kui väga ta lootis, et ehk on nad nt Tondilossis vangis ja kui 7 aastat ja 7 päeva mööda saab, tulevad nad mõne värava kaudu tagasi Hibitarosele ja kõik on jälle nagu vanasti. "Pole midagi," lohutas ta Lizzie-t ja ühtlasi ka ennast. "Elu läheb edasi."
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 11:24 am

Lizzie siis embas tüdrkut vastu ka. Ta ise ka ei saanud aru tegelt, et miks ta on selle tüdruku vastu nii sõbralik. Liz isa pole peale ema surma tegelt eriti üldse oma tütrest hoolinud, talle olid muud asjad palju olulisemad. Tänu kõigile sellele ongi neiu üsnagi iseseisev juba aastaid tegelt. "Mhm," pomises ta vaid. Tal polnud nüüd jälle erilist rääkimise tuju.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 11:38 am

"Ma ka pärast seda, kui ma teada sain, et meie vanemad läksid Extarneusile meid otsima ega pole siiamaani tagasi tulnud, ei tahtnud tükk aega kellegagi eriti rääkida ja hoidsin rohkem omaette. Ja söögiisu mul ka polnud, aga see oli ainult paar päeva," jutustas Loviise. "Ma soovin, et ma näeksin neid veel kunagi." Paar pisarat voolas tüdruku põskedele, aga ta kuivatas need ruttu ära.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 11:49 am

"Mina soovin vaid oma ema näha aga isa ma ei soovi enam mitte kunagi näha. Ta on lihtsalt hull ja peast soe ja mida veel kõike. Ta käib nii närvidele. Tegelt ma tulin siia metsa kuna ma ei suutnud lihtsalt oma isa ja kasuema seltsi enam taluda," lasusus Lizzie vaikselt ja tema õnneks ei hakkanud nutma.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 11:53 am

"Vahetaks äkki teemat?" pakkus Loviise, sest talle tõesti tegi haiget oma vanematest rääkida ja tal oli Lizzie-st ka kahju, et tolle ema oli surnud ja isa ning kasuema peast soojad. "Ühesõnaga, mis koolis sa käid?" küsis tüdruk.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 11:56 am

"Mhm," lausus Lizzie vaikselt ning vaatas endiselt veel seda taevast tegelt seal. "Ma käin Fight Night'is koos oma õega," lausus Liz siis vaikselt endiselt veel.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 12:02 pm

"Mina ja mu kaksikõde Loviisa käime Knight Memo's," sõnas Loviise. "Mis su õe nimi on muidu?" uuris ta siis. Tüdruk oli tähele pannud, et Lizzie polnud kordagi oma õe nime maininud, vaid kasutanud ainult sõna "õde".
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 12:16 pm

"Oh okay, seega me näeme üksteist vaid väljaspool kooli," lausus Lizzie selllepeale. "Hannah Hailey," lausus ta siis oma õe nime.

OT: Sinu ja Hannah tegevus toimus peale seda siin. Niisama metsas - Page 2 565454886 Seega sa ei tunne teda praegu veel siin.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 12:23 pm

OT: Ok Smile

Loviise noogutas. "Ma ei ole teda veel kohanud," lausus ta. Tüdruk ajas pea kuklasse ning jäi vaatama pilvi, mis üle taeva purjetasid. Tegelt seal olid ainult mõned üksikud pilved, muidu oli kogu taevalaotus igavalt tühi.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 12:33 pm

"Ma peaks vist nüüd koju tagasi minema. Läksin kodust minema, ilma et ütleks midagi oma õele," lausus Lizzie ning vaatas ka siis seal taevas olevaid pilvi.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 12:39 pm

Loviise vaid noogutas selle peale. "Mis seal siis ikka," lausus ta ja tõusis selle kännu pealt, mille peal ta kogu see aeg oli istunud, püsti. "Loodetavasti kohtume me veel kunagi." Liise naeratas Lizziele. "Ma siis lähen nüüd, tsau!" Tal oli kõht tühjaks läinud ja ta tahtis kiiresti koju saada. Sellistel puhkudel oli hea, kui sai kasutada ülimkiirust. Ja olles Lizziele lehvitanud, tuhiseski tüdruk välgukiirusel tuldud teed mööda kodu poole.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 EmptyPüh Märts 17, 2013 12:46 pm

Lizzie siis ohkas vaid ning tõusis ka siis muru pealt püsti. Tema aga lendas tuldud teed tagasi oma kodu poole. Talgi oli veidikene kõht tühjaks läinud, sest siiski hommikul ta ka tegelt ei söönud eriti midagi, lõunast pole mõttet rääkidagi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Niisama metsas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama metsas   Niisama metsas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Niisama metsas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tähtis :: Arhiiv :: 1. Rollimäng-
Hüppa: