Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat




Latest topics
» Rassid
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Kolm Mai 17, 2017 2:00 pm

» Reeglid
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Reede Veeb 27, 2015 7:13 pm

» Chat~
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Lizzie Emilie Night Püh Nov 17, 2013 12:55 pm

» Eliise Greth.Pooleli
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Nelj Apr 11, 2013 5:02 pm

» Ankeedid
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Eliise Greth Reede Apr 05, 2013 5:14 pm

» Hannah Hailey Night
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Laup Märts 30, 2013 6:33 pm

» REEGLID
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 6:10 pm

» Kuhu ma küll sattunud olen?
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:31 pm

» Öine linn
Kuhu ma küll sattunud olen? Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Nelj Juun 04, 2020 1:13 am

 

 Kuhu ma küll sattunud olen?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 1:44 pm

Loviise vaatas enda ümber ringi. "Kuhu ma küll sattunud olen?" küsis ta endalt mõttes. Temast paremale jäid tavalised talumajad ja vasakule mingi põld. Tüdrukule tundus, et tegemist oli maisipõlluga, aga ta ei olnud kindel. Liise ei mäletanud, kuidas ta siia sattus. Ta jalutas ühte taluhoovi sisse ja libistas end mööda majaseina kuni esimese ettejuhtuva aknani. Tüdruk piilus aknast sisse ja nägi seal ühte memme süüa vaaritamas. Lovvi teadis, et tundide väliselt on teiste mõtete mõjutamine keelatud, aga kuna tegemist oli ju mingi suvalise memmega, siis tüdruk eriti ei hoolinud sellest. "Ma võtan nüüd endal põlle eest ära ja hakkan seda enda pea kohal tiirutama nagu lassot." Vaat sellist mõtet üritaski Loviise memmele pähe panna. Tüdruk itsitas, sest memm võttiski endal põlle eest ära ja hakkas seda pea kohal tiirutama nagu lassot.

OT: Achemarie, ma oletan?
Tagasi üles Go down
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:05 pm

Marie tahtis jalutada, ent sellega oli üsna nihu läinud. Nimelt ta eksis ära, isegi arvates, et tunneb Hibitarost hästi. Järelikult ta eksis, sest ta oli sattunud väga kahtlasesse külla. Ühelpool põld, teisel pool jälle midagi muud. Nagu näiteks majad. Kuna jah, haldjatel on suurepärane kuulmisvõime, siis ta kuulis nagu lassot.. ta liikus hääle suunas ja peagi ta nägi mingist aknast, et mingis köögis memm keerutab põlle lassona. Marie võpatas. Ta ei märganudki, et ta kõrval on keegi.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:11 pm

"Ai!" hüüatas Loviise, sest keegi astus talle varba peale. Liise heitis võõrale tüdrukule etteheitva pilgu. "Loviise Spiritus," tutvustas ta siis ennast. Tüdruk heitis pilgu taas memmele, kes endiselt põlle lassona pea kohal keerutas ja muigas.
Tagasi üles Go down
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:15 pm

Ach vaatas tüdrukut kahtlustavalt, aga võibolla astuski.. "Eva-Lotta Liecher" vastas ta ning vaatas memme. Mõjutas ta mõtteid kergelt ning siis hakkas memm kukkerpalle tegema ja peale seda jätkas ta vaaritamist. "Aih" sõnas ta järsku kui sääsk ta käele maandus. Kasutades piinamist tappis ta sääse, sest kätt ta küll liigutada ei viitsinud ja reeglitest oli jumala suva.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:23 pm

"Meeldiv tutvuda," pomises Loviise, kui tahes ametlikult see siis ka ei kõlanud, sest ega see teda eriti ei huvitanudki. "Kui vana sa oled?" küsis tüdruk esimese küsimuse, mis talle pähe tuli.
Tagasi üles Go down
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:43 pm

Marie proovis veidi ehmatada ning kasutas mõteteteel rääkimist. "Miks sa seda teada tahad" pidi kõmisema Loviise peas.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:48 pm

Jah, see kõmiseski Loviise peas, aga selle peale tüdruk küll ei ehmatanud. "Kui sa ei taha öelda, siis sa ei pea," pidi nüüd kõmisema Achemarie peas.
Tagasi üles Go down
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:51 pm

"Ma ei ole just selline, kes kohe sõpradeks hakkab. Muide , see memm vaatab siiapoole." Muidugi lasi Marie oma ülimkiirusega natuke eemale ning mõttemõjutusega, ajas mammi pesema.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 2:56 pm

Kui Loviise kuulis, et see memm vaatab nende poole, astus ta lihtsalt aknast paar sammu eemale. Ta kõndis Marie juurde ja ühest ainsast puudutuset piisas, et tüdruk sai Marie kohta kõik teada, alates tema vanusest kuni pisiasjadeni. Ühtlasi sai ta teada ka selle, et tüdruk valib sõpru, sest kui keegi teda närvi ajab, siis ta tahaks teda piinata.
Tagasi üles Go down
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 5:33 pm

OT: ei vali sellepärast sõpru, et kui keegi ta närvi ajab Wink Ta ei ole suur usaldaja, ja su tutvustuses on ussipesa, sest üldvõimed on pisivõimete sees ning nii ei tohi Wink


O"Idioot" sõnas Marie , kui ta tajus, et tüdruk hakkab tema peal võimeid kasutada. Ta tõrjus mõtetemüüriga selle ära.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 17, 2013 8:39 pm

OT: Sa ei saa mõtetemüüriga seda tõrjuda. Ma küsisin isegi Katma käest PM-is järgi ja ta ütles ka, et mõtetemüüriga ei saa tarka puudutust tõrjuda.
Tagasi üles Go down
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyEsm Märts 18, 2013 6:55 am

OT: okei.

"idoot" sõnas Marie kui sai aru, et Loviise uuris ta kohta kõik välja."Oled vist nüüd õnnelik eksole? Ilmselgelt , siin polegi mõtet sõpru otsida, kui kõik su kohta välja uuritakse, kahju.. " Marie kehitas vaevumärgatavalt õlgu ning pai mõtete mõjutamisega talle pähe mõtte, et ta räägiks kõik välja, elu jne.
Tagasi üles Go down
Loviise Spiritus

Loviise Spiritus


Postituste arv : 37
Reputation : 0
Join date : 16/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed:
Võimed:
Tiitel:

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyEsm Märts 18, 2013 12:01 pm

Loviise kasutas mõtetemüüri, et tüdruk ei saaks talle ühtegi oma mõtet pähe panna.
Tagasi üles Go down
Katmahuima Megaera
Admin
Katmahuima Megaera


Postituste arv : 86
Reputation : 0
Join date : 03/11/2011

Character sheet
Hüüdnimed: Katma.
Võimed: Kilp, kinkimine ja valgemaagia.
Tiitel: Black Stone õpilane.

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyEsm Märts 18, 2013 3:18 pm

OT: Ja nüüd juba järgmine. Mõtetemüür on mõtete lugemise vastane.
Tagasi üles Go down
https://lilla-kummitus.forum.co.ee
Achemarie C. Andromedea

Achemarie C. Andromedea


Postituste arv : 26
Reputation : 0
Join date : 03/03/2013

Character sheet
Hüüdnimed: Ach, Marie , Ace,Ache,Eva, Ava, Cali, Merie,Med
Võimed: Mõtete mõjutamine, piinamine, mõteteteel rääkimine.
Tiitel: Knight Memo õpilane

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyTeis Märts 19, 2013 11:35 am

Ach ainult irvitas kui sai aru, et too proovib mõtetemüüriga tõrjuda. o.o . Tüdruk rääkis kõik välja ja siis lasi tal jälle vabalt olla.
Tagasi üles Go down
Katmahuima Megaera
Admin
Katmahuima Megaera


Postituste arv : 86
Reputation : 0
Join date : 03/11/2011

Character sheet
Hüüdnimed: Katma.
Võimed: Kilp, kinkimine ja valgemaagia.
Tiitel: Black Stone õpilane.

Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? EmptyPüh Märts 24, 2013 5:31 pm

OT: Rollimängus ei kasutata smaile. Vähemalt mitte siin foorumis, ma ei luba seda.
Ja palun ärge olge naeruväärsed! Kui mõtete müüriga ei saa blokeerida mõtete mõjutamist, siis ei ole võimalik aru saada, et teine seda teha üritab. Ja kuna Loviise ei ole jõudnud oma viga parandada (Ma usun, et ta tahaks seda teha, kuigi ma ei ole kindel.) siis ei ole sinul õigus nii postitada.
Tagasi üles Go down
https://lilla-kummitus.forum.co.ee
Sponsored content





Kuhu ma küll sattunud olen? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuhu ma küll sattunud olen?   Kuhu ma küll sattunud olen? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuhu ma küll sattunud olen?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tähtis :: Arhiiv :: 1. Rollimäng-
Hüppa: