Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat




Latest topics
» Rassid
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Kolm Mai 17, 2017 2:00 pm

» Reeglid
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Reede Veeb 27, 2015 7:13 pm

» Chat~
Kodus aega veetmas Emptyby Lizzie Emilie Night Püh Nov 17, 2013 12:55 pm

» Eliise Greth.Pooleli
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Nelj Apr 11, 2013 5:02 pm

» Ankeedid
Kodus aega veetmas Emptyby Eliise Greth Reede Apr 05, 2013 5:14 pm

» Hannah Hailey Night
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Laup Märts 30, 2013 6:33 pm

» REEGLID
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 6:10 pm

» Kuhu ma küll sattunud olen?
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:31 pm

» Öine linn
Kodus aega veetmas Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Nelj Juun 04, 2020 1:13 am

 

 Kodus aega veetmas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 8:31 pm

Lizzie isa ja Hannah ema olid neile jälle külla tulnud, rohkem selleks, et neile ette heita, mida nad on valesti teinud. Lizzie sai sellest kõigest kõrini ning ta lahkus omast kodust ära metsa. Kui ta tagasi tuli olid isa ja kasuema kadunud, tema õnneks. Samas ka Hannah oli vahepeal kuhugi kadunud. Neiu istus niisama suures toas ning vaatas lage. Tal oli lihtsalt nii igav siin üksi kodus. Ta lootis, et tema kasuõde Hannah tuleb varsti koju tagasi ja nad saavad midagi toredat ja lõbusat koos ette võtta. Lizzu ohkas vaikselt.

OT: Hannah.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 8:52 pm

Hannah tormas uksest sisse ja lukustas selle enda järel. Ta kimas kohe vannituppa, ega pannudki Lizzie't tähele. Hailey pesi oma näo ja kaela kiirelt puhtaks, lasi endale sipsukese lõhnaõli, vahetas riided ja astus vannitoast välja. Nähes Lizzie't lõi tüdruku nägu õhetama. "Oh tsauu !" hüüdis ta ja tormas õele kaela. "Kuidas sa suutsid mind üksi jätta ? Vanemad on totaalsed hullud, kuid ma viskasin nad õige pea välja. Lubasid sõimusõnadega mulle kätte maksta."
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 8:57 pm

Lizzie kuulis seda kuidas Hannah oli maja sissenud ning jälgis siis teda kuidas kimas kohe vannitoa poole. Mõne ajapast oli neiu juba tema kaela küljes. "No sorry, tõesti. Ma lihtsalt ei kannatanud neid kahte enam välja. Ma pidin siit välja saama," vabandas siis Liz seal oma õe ees. "Arvad, et mulle pole seda lubatud, et maksavad kätte. Ma ei jõu enam neid kordasid ülesgi lugeda kui palju," lausus Liz siis muigega.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:01 pm

Hannah potsatas diivanile ja jäi siis Lizzie'le otsa vaatama. "Nad on hullud, ojaa. Jumal tänatud, et me nendega enam koos ei ela." Hannah küünitas siis diivanilaua poole, mille peal olid hommikul avatud krõpsud. Ta võttis paar tükki ning toppis omale need siis suhu. "Mul on kõht jube tühi, teeks midagi süüa ?"
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:07 pm

"Ma nõustun sinuga täiesti, et nad on hullud. Lausa peast soojad," lausus Lizzie muigega ning vaatas siis krõpsu paki poole nüüd. Ta võttis sealt paar krõpsu ning pistis need suhu. Kui oli need ära söönud lausus ta: "Ega mul on ka." Ta vaikis mõnda aega. "Mida aga me söögiks teeks?" küsis ta siis oma õelt ning viis oma pilgu temale.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:12 pm

Hannah ajas end püsti. Ta oigas veidi, sest ta käsi oli sellest öisest seiklusest endiselt valus. Tüdruk koperdas köögi poole ja vaatas külmkappi. Hailey noogutas omaette ja vaatas siis ka paar kappi läbi. "No meil on siin piisavalt materjali, et ise üks singi-juustupitsa valmistada koos selle purustatud tomati värgiga." Hannah tõstis vajalikud asjad välja ja sulges külmkapi. Siis võttis ta välja ka jahu jms, mis polnud külmkapis. "Teeme* ära ?" küsis ta siis naeratades.


Viimati muutis seda Hannah Hailey Night (Laup Märts 16, 2013 9:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:16 pm

Lizzie tõusis ka siis diivanilt püsti ning kõndis ka siis kööki. Ta jälgis oma õde seal niisama mõnda aega. "No davai teeme ära," lausus Liz, ta oli tegelt hetkel nõus sööma ükskõik mida. Oluline oli vaid, et kõht saaks täis.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:24 pm

Hannah'ile meeldis alati seda pitsat teha. Ja süüa ka muidugi. Üleüldse oli ta üks suur pitsafänn. Tüdruk hakkas tainast valmistama. "Lizzie, sa ole hea ja haki sink väikesteks kuubikuteks." Hailey naeratas omaette ja tegi siis rahulikult seal tainast edasi.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:31 pm

Ega need kaks tegelt ju toidusidki peamiselt pitsast. Samas ka Liz ise oli suur pitsafänn. Lizzie siis muigas korraks ning astus siis nüüd päriselt kööki sisse, ennem oli ta niisama köögi ukse avas vms sellises kohas seisnud. Ta otsis noa kuskilt sahtlist üles ning hakkas siis vaikides seda sinki siis kuubikudeks hakkima.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:34 pm

"Mis sa siis seal metsas tegid ennem ?" küsis Hailey niisama oma õelt huvi pärast. Ta segas tainast ning viis korra ka pilgu Lizzie'le. Tüdruk mõtles, kui väga ta oma õest ikka hoolib. Ilma temata oleks Hannah'ist praegu ei-tea-mis-asi alles. Kui Hannah'il sai tainas tehtud ja too pidi seisma nüüd võttis tüdruk ka noa ning asus Lizzie'le appi.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:38 pm

"No ma läksin sinna niisama aega veetma ja ootama kuni need kaks hullu minema lähevad. Seal siis kohtusin ühe ingliga, kelle nimi oli mingi Loviise," lausus siis Lizzie oma õele ning hakkis seda sinki edasi. Samas ka Liz hoolis oma õest väga palju. Ilma temata oleks neiu veel ülbem ja ta ei pruugiks tegelt üldse kellegiga rääkida ega kellegiga normaalselt läbi saada. Üldse tänu oma õela ta suudab siin maailmas naeratada veel.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:42 pm

"Mm... ma pole teda veel kohanud," ütles Hal ning pani singitükid ühte kaussi siis otsis ta kapis taignarulli, võttis ahjust plaadi, pani selle peale küpsetuspaberi, rullis taigna eraldi alusel pitsapõhja kujuliseks ning tõstis tolle nüüd plaadile. Siis võttis Hay selle purustatud tomatite möksi ja ulatas selle oma õele. "Vala taigna peale ja aja lusikaga ühtlaset laiali." Samal ajala võttis Hailey aga välja riivjuustu ning lõikas pakendi lahti.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:46 pm

"Tundub täitsa tore tüdruk olevat," lausus Lizzie siis naeratades. Ta sai siis nüüd selle singi hakitud. Samas õde siis oli talle ulatanud talle kausi seda purustatud tomatite möksi. Neiu siis klaas selle sinna pitsa põhjale ja võttis siis sahtlist ühe lusika, selleks et seda seal laiali ajada. Ta siis hakkaski seda tegema.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:50 pm

Kui Lizzie'kesel oli möks laiali ajatud pitsa peale, võttis Hay singid ja puistas need möksi peale. Siis veel riivjuust ja pitsa võiski ahju minna. "Lihtne, kuid maitsev," ütles Hannah, kui pitsat ahju tõstis. Selle oli ta tegelikult ennem juba sooja pannud, seepärast sai kohe küpsemiseajaks 45 minutit määratud. Hailey lõi ahjuukse kinni ja asus sügavkülma kallale. Ta võttis sealt välja kaks topsijäätist. Ühe endale ja teise oma õele. "Tahad ikka ?" küsis ta sõbralikult naeratades, käsi koos jäätisega Lizzie poole sirutatult.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 9:53 pm

Lizzie nüüd niisama seisis seal suht keset kööki. "Ja ikka tahan," lausus Lizzie ning võttis siis õe käest jäätise. Ta siis võtis selle paberi jäätise ümbert ära ning viskas selle siis prügikasti. See järel kõndis ta tagasi elutuppa ja istus diivanile. See järel asus ta oma jäätist sööma.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 10:00 pm

Hannah tegi sama mis Lizzie ning potsatas diivanile. Ta võttis diivanilaualt puldi ja klõpsas teleka mängima. Telekas viskas ette suvalise kanali, millelt tuli mingisugune komöödia. Hal ei pööranud sellele väga tähelepanu ning mugis rahumeeli oma jäätist.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 10:02 pm

"Kus sa muidu käisid?" küsis siis Lizzie oma õelt kuna see oli ka ju vahepeal ära käinud. Liz viis siis oma pilgu telekale kuigi ta ka ei pööranud eriti tähelepanu sealt tulevale komöödiale. Parema meelega sõi ta oma jäätist.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyLaup Märts 16, 2013 10:07 pm

"Peale seda, kui ma vanemad ära saatsin siis ma läksin linna peale kondama ja eksisin ära. Üritasin kodu leida, aga sattusin kahtlasesse kohta ja seal mingitele purjus tüüdidele otsa. Seal oli aga üks poiss Kyle ja ta mõneski mõttes päästis mu ning siis aitas ta mul kodutee leida," meenutas Hannah üpris tasasel häälel. Ta limpsis veidike oma jäätist ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyPüh Märts 17, 2013 9:58 am

"Oh, ma pole teda veel kohanud," lausus Lizzie sellepeale. "Aga see on hea, et ta sind siiski aitas," lausus Liz tasasel häälel. Temagi limpsis seal oma jäätist. Samal ajal mõtles millest võiks rääkida nüüd.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyPüh Märts 17, 2013 4:26 pm

OT: vastan siis, kui ma olen Katmaga teemat natuke edasi teinud, sest ma oletan, et ma peale seda jõudsin koju Wink
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyPüh Märts 17, 2013 4:34 pm

OT: Davai. Kodus aega veetmas 565454886 Minu metsa teema on nüüdseks juba läbi.
Tagasi üles Go down
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyPüh Märts 17, 2013 9:38 pm

" Ta saatis mu koduni ja ma ütlesin, et ta võib öömajale ka tulla. Eks näis, kas ta tuleb. Seega ära pahanda palun, kui meile külaline tuleb. Ja hoiatuseks veel, et ta on vampiir." Hannah oli jäätisega jõudnud juba poole peale. See oli ikka päris maitsev.

OT: ärme kiirusta, juhuks, kui Katma tuleb.
Tagasi üles Go down
Lizzie Emilie Night

Lizzie Emilie Night


Postituste arv : 53
Reputation : 1
Join date : 09/11/2012
Age : 28

Character sheet
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Võimed: Piinamine, ennustamine, blokeerimine.
Tiitel: Fight Night'i õpilane

Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas EmptyTeis Märts 19, 2013 2:55 pm

"Oh okay," pomises Lizzie vaid selle info peale. Ta polnud eriti vaimustatud sellest, et neile tuleb külaline külla. Ta ohkas vaikselt ning sõi oma jäätist siis edasi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kodus aega veetmas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodus aega veetmas   Kodus aega veetmas Empty

Tagasi üles Go down
 
Kodus aega veetmas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tähtis :: Arhiiv :: 1. Rollimäng-
Hüppa: