Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Vaheta kasutajat




Latest topics
» Rassid
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Kolm Mai 17, 2017 2:00 pm

» Reeglid
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Reede Veeb 27, 2015 7:13 pm

» Chat~
Öine linn - Page 2 Emptyby Lizzie Emilie Night Püh Nov 17, 2013 12:55 pm

» Eliise Greth.Pooleli
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Nelj Apr 11, 2013 5:02 pm

» Ankeedid
Öine linn - Page 2 Emptyby Eliise Greth Reede Apr 05, 2013 5:14 pm

» Hannah Hailey Night
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Laup Märts 30, 2013 6:33 pm

» REEGLID
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 6:10 pm

» Kuhu ma küll sattunud olen?
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:31 pm

» Öine linn
Öine linn - Page 2 Emptyby Katmahuima Megaera Püh Märts 24, 2013 5:17 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(17) oli siin foorumil Nelj Juun 04, 2020 1:13 am

 

 Öine linn

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Öine linn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öine linn   Öine linn - Page 2 EmptyEsm Märts 18, 2013 7:04 pm

"No ma ei usu, et ta sind kohe välja viskama hakkaks. Ta minust vaid aasta vanem, kuid ega ta sellepärast kohe liider pole kodus. Tavaliselt ma ikka annan talle ette teada, kui lähiajal tahan kedagi külla kutsuda, aga noh, hetkel mul seda küll teha pole võimalik." Hannah muigas. Tema arust, see oleks isegi päris vahva, kui poiss tuleks neile külla. Niivõinaa pole neil juba pikka aega külalisi käinud, kui just vanemad välja arvata. Need tüübid marsivad neile lihtsalt majja sisse ja hakkavad oma nõudmisi esitama ja õiendama. Õnneks saab neist lihtsasti lahti.

OT: Ma küll ei saanud päris täpselt aru, mida sa mõtlesid, aga noh, minu ja Lizzie koduteema on hetkel pausil, et kui meie siin oma teemaga lõpetame, siis sa saaksid meile külla tulla küll. Nagu juba öeldud, läks Hal alguses üksinda majja, st et kui jah, sa Katmaga öömajale tuled, siis ta näiteks alguses mõtles veel või Hailey läks õde ette valmistama. See minu ja Lizzie teema on peale seda teemat (mis meil praegu on) selle aja mõttes vnii.
Tagasi üles Go down
Katmahuima Megaera
Admin
Katmahuima Megaera


Postituste arv : 86
Reputation : 0
Join date : 03/11/2011

Character sheet
Hüüdnimed: Katma.
Võimed: Kilp, kinkimine ja valgemaagia.
Tiitel: Black Stone õpilane.

Öine linn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öine linn   Öine linn - Page 2 EmptyEsm Märts 18, 2013 7:14 pm

"Ma tegin nalja ainult." lausus Katma. See välja viskamine oli rohkem piltlik olnud. "Aga vanemad või keegi? Pole selliseid?" küsis poiss siis järsku, kui see pähe turgatas. Nii igaks juhuks, kunagi ei või teada, Hibitarosel oli igasugu kummalist rahvast. Kui vanemad iga hetk sisse sadada võivad siis ei ole väga tore olla võhivõõras poiss, ükskõik kui naiselik sa siis ka välja ei näe.

OT: Ma mõtlesin, et siin teemas nagu jätkata, et nad jõuavad sinna majja ja siis nagu kuidas seal on vms. See on alles kaks lehekülge pikk, selle pärast nagu vms. Aga kui sa tahad siis ma jah võin sinna liituda, eksju. Eriti veel, kui Lizziet ka vaja on teemasse, eks.
Tagasi üles Go down
https://lilla-kummitus.forum.co.ee
Hannah Hailey Night

Hannah Hailey Night


Postituste arv : 59
Reputation : 0
Join date : 17/02/2013
Age : 27

Character sheet
Hüüdnimed: Hannah, Hailey, Hal.
Võimed: Moondumine, mõtetelugemine, mõteteel rääkimine.
Tiitel: Fight Night õpilane

Öine linn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öine linn   Öine linn - Page 2 EmptyKolm Märts 20, 2013 7:33 am

"No nemad küll lähiajal rohkem ei tule. Me Lizziega ajasime nad ikka päris marru. Seega seda sul karta pole. Ja noh teistest sugulastest meil lihtsalt kedagi pole," lausus Hannah. Eks see oli tõsi ka. Kõik vanaemad ja vanaisad ja, kes iganes neil ka ei olnud, olid juba ammu hauas või kes teab kus kohas.

OT: Ma ei tea Öine linn - Page 2 565454886
Tagasi üles Go down
Katmahuima Megaera
Admin
Katmahuima Megaera


Postituste arv : 86
Reputation : 0
Join date : 03/11/2011

Character sheet
Hüüdnimed: Katma.
Võimed: Kilp, kinkimine ja valgemaagia.
Tiitel: Black Stone õpilane.

Öine linn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öine linn   Öine linn - Page 2 EmptyPüh Märts 24, 2013 5:17 pm

"Ahah." noogutas Katma kergelt. Lambi tuled olid juba üpris kaugele seljataha jäänud, ja kiskus päris kott pimedaks, kui välja jätta valgus mis tuli tähtedelt, kuigi seda ei olnud just teab mis palju, kuid siiski piisavalt, et päris mööda aedu ei pidanud kõndima hakkama.

OT: Ma ei tea ka ju
Tagasi üles Go down
https://lilla-kummitus.forum.co.ee
Sponsored content





Öine linn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öine linn   Öine linn - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Öine linn
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tähtis :: Arhiiv :: 1. Rollimäng-
Hüppa: